fbpx

Povídání do hloubky

Kreativní psaní pro mě bylo od dětství přirozeným způsobem vyjádření. Bavilo mě vnímat plynutí slov, všímat si, v jakých spojeních drhnou a v jakých naopak příjemně hladí. Většinu života bylo hraní s písmeny prostoupeno určitou lehkostí. Ta se však vytrácela s tím, jak přibývalo pracovních úkolů a požadavků na to, aby slova pouze nehladila, ale hlavně pořádně vydělávala. Po mnoha částečných a jednom skutečném vyhoření mi došlo, že dar kreativního vyjádření je třeba investovat pouze do věcí, které mi dávají smysl. 

editace textu, psaní textu Praha, copywriter Praha

SKUTEČNÉ NASLOUCHÁNÍ VAŠEMU PŘÍBĚHU

Postupně jsem se našla hlavně v otevřených rozhovorech se známými i neznámými osobnostmi. Během většiny setkání jsme se často dostali mnohem hlouběji, než jsem původně doufala. V této rubrice najdete ukázky textů, které byly publikovány převážně v lifestylových novinách What a magazínu biOrganica

Rádi byste sepsali cokoliv smysluplného, ale zatím nevíte jak? Ozvěte si mi na e-mail karlasova@gmail.com. V případě vzájemných sympatií můžeme vymyslet formu spolupráce, která bude příjemná pro obě strany.