fbpx

Access bars – Lehká hlava

Chcete si dopřát opravdu hluboký odpočinek v bezpečném a podporujícím prostředí? Toužíte setřást tíhu každodenních myšlenek a pozvat do života více radosti a lehkosti? Metoda Access Bars® se zaměřuje na uvolnění mentálních bloků a zlepšení celkového stavu těla a mysli. Při jejím provádění se jemně dotýkám 32 bodů na vaší hlavě, což umožňuje odblokovat elektromagnetickou energii a uvolnit napětí v těle. Vaším jediným úkolem je si pohodlně lehnout, zavřít oči a dovolit si tolik potřebnou relaxaci doprovázenou respektujícím a pečujícím dotekem.

ACCESS BARS® JSOU CENĚNY PŘEDEVŠÍM PRO SCHOPNOST:

  • přinášet hlubokou relaxaci
  • ulevovat od stresu a napětí
  • propouštět staré vzorce a přesvědčení
  • otevírat se novým možnostem
  • vnášet do života více radosti a lehkosti
  • přispívat ke zdravějšímu sebevědomí
  • zmírňovat fyzické bolesti
  • zlepšovat kvalitu spánku a mnoho dalších benefitů
Navrh bez nazvu e1675932611610

CO (NE)OČEKÁVAT?

Pro začátek je dobré vědět, že každé tělo reaguje na ošetření jinak. Někdo po chvilce usne, jinému se v hlavě promítají barevné obrazce. Další cestuje mezi tajemnými světy a najdou se i tací, kteří necítí vůbec nic. Je důležité si uvědomit, že tzv. správný průběh neexistuje – každé tělo a každý systém je naprosto individuální. I proto nováčkům doporučuji zbavit se před ulehnutím na lehátko všech očekávání a maximálně se uvolnit.

Ošetření je zcela bezpečné pro všechny, mohou ho absolvovat těhotné ženy i malé děti. Vzhledem k velkému respektu k vážným duševním onemocněním však za žádných okolností nepřijímám klienty s dlouhotrvajícími psychickými obtížemi, kteří patří výhradně do rukou vyškolených odborníků s patřičným vzděláním a zkušenostmi. Velmi děkuji za pochopení!

Access bars Praha

KDE A JAK SETKÁNÍ PROBÍHÁ?

Přivítám vás v útulném a klidném prostředí na Praze 6. Uvařím vám čaj dle vašeho výběru a pokud budete mít chuť, krátce probereme, proč si vás Access Bars® přitáhly. Není však potřeba mluvit, pokud nebudete chtít. Tato metoda je skvělá mimo jiné v tom, že žádné velké řeči nevyžaduje, samotné ošetření probíhá v absolutním klidu a tichu.

Po krátkém přivítání si pohodlně lehnete, přikryjete se a zavřete oči. Poté se budu jemně dotýkat vaší hlavy, zatímco budete spát nebo relaxovat. U každého ošetření je vyhrazen dostatek času na klidné doprožití a uzemnění při drobném občerstvení.

Doporučuji přijít v pohodlném oblečení, v den našeho setkání nekonzumovat alkohol ani jiné návykové látky a naplánovat si program tak, aby vás po opuštění lehátka čekal spíše volnější režim, ideálně plnohodnotný odpočinek ve vlastní posteli.

Access bars Praha

KOLIK OŠETŘENÍ STOJÍ?

90 minut 2 200 Kč

Mám ráda věci a služby, které jsou transparentní a fér. Pokud vám ošetření u mě z jakýchkoliv důvodů nesedne, nemusíte platit plnou částku. Na závěrečné ceně se spolu upřímně a otevřeně dohodneme.

  • recenze slavickova