fbpx

Co dělala Jemná síla v únoru?

Zkoušela, jaké je to obejít se bez kofeinu. Klasickou ranní kávu nahradila pampeliškovým nápojem, který ji překvapil svou lahodnou chutí. Ze začátku byla bez kofeinové vzpruhy trochu unavená a podrážděná, ale po čase si všimla lepší kvality nočního spánku. V experimentu proto hodlá pokračovat i během března a čeká, co dobrého přinese.

Po mnoha dlouhých letech si stoupla na váhu a byla poměrně nemile překvapená (původní výrazivo bylo pro účely příspěvku citelně zjemněno). Je zajímavé, jak jedno hloupé číslo dokáže otevřít stará bolavá témata, i proto se rozhodla přistoupit k této otázce pokud možno v jemnosti a s klidem. Nasadila občasné přerušované půsty, přidala rychlou chůzi a objevila úžasné jógové studio White Sage Therapy, kam nechodí z donucení, ale s radostí. Budete se tu cítit dobře, i pokud jste byli postrachem všech tělocvikářů.

Přečetla mnoho knih, nejkrásnější pocit v ní zanechal Příběh Františky aneb Hledání ztracených barev od Marie Hledíková. Kniha je určena dětem, ale mnoho nenásilných mouder v ní najde i vnímavý dospělý. Vřele doporučuji!

A jaký únor jste měli Vy?

chris liu m0YwTsu X3Q unsplash